جستجوی گواهینامه بر اساس شناسه
مثال نمونه مدرک : 12D36D544-1277D8620-85313
  • وب سایت آکادمی راهبرد یک سایت شرکتی co.ir. می باشد و این بدان معناست که کلیه اعتبارات یک شرکت رسمی ثبت شده در ایران را دارا می باشد و مدارک شما در سایت راهبرد (استعلام دانشجو) ثبت خواهد شد که به معنای امتیاز و اعتبار کاری برای رزومه شما، داخل و خارج از ایران حائز اهمیت است. با قابلیت اشتراک گذاری آنلاین مدرک انگلیسی در لینکدین و دیگر شبکه های اجتماعی، دیگر نیاز به ترجمه سنتی و ارسال فیزیکی به کارفرما نمی باشد.

  • مهر مدرک  QR CODE تاییدیه از وبسایت رسمی RNP.CO.IR خواهد بود که نام شما در سایت شرکتی راهبرد تایید می کند و امضا کننده مدیریت رسمی شرکت راهبرد ، مهندس شاهین رصاف می باشد که سابقه 16 ساله در سایت مایکروسافت و مدرس رسمی و تایید شده مایکروسافت می باشد.

  • آزمون های بین المللی مایکروسافت AZURE و سیسکو CCNA و امنیت شبکه CEH ,  کامپتیا COMPTIA در محل شما به صورت آنلاین و از راه دور با کمک همراه با گارانتی برگزار می شود و در پایان آزمون مدرک شما در سایت های رسمی Microsoft ، CISCO ، COMPTIA قابل استعلام می باشد.

سوابق و مشاهده لینک مدرک در پنل کاربری بخش مدرک های من اقدام شود. مدارک ترجمه شده و قابلیت اشتراک گذاری در لینکدین و شبکه های اجتماعی را دارا می باشند.

Shopping cart0
There are no products in the cart!