شناسه: 12D36D544-1277D8620-85313
مدرک مهندسی شبکه راهبرد
SHAAHIN RASSAF
recipient
SHAAHIN RASSAF
Issue Date: 2023-06-25
  • وب سایت آکادمی راهبرد یک سایت شرکتی co.ir. می باشد و این بدان معناست که کلیه اعتبارات یک شرکت رسمی ثبت شده در ایران را دارا می باشد و مدارک شما در سایت راهبرد (استعلام دانشجو) ثبت خواهد شد که به معنای امتیاز و اعتبار کاری برای رزومه شما، داخل و خارج از ایران حائز اهمیت است. با قابلیت اشتراک گذاری آنلاین مدرک انگلیسی در لینکدین و دیگر شبکه های اجتماعی، دیگر نیاز به ترجمه سنتی و ارسال فیزیکی به کارفرما نمی باشد. 

  • مهر مدرک  CODE تاییدیه از وبسایت رسمی RNP.CO.IR خواهد بود که نام شما در سایت شرکتی راهبرد تایید می کند و امضا کننده مدیریت رسمی شرکت راهبرد ، مهندس شاهین رصاف می باشد که سابقه 16 ساله در سایت مایکروسافت و مدرس رسمی و تایید شده مایکروسافت می باشد.

  • آزمون های بین المللی مایکروسافت AZURE و سیسکو CCNA و امنیت شبکه CEH ,  کامپتیا COMPTIA در محل شما به صورت آنلاین و از راه دور با کمک و راهنمایی شرکت با بیمه قبولی برگزار می شود و در پایان آزمون مدرک شما در سایت های رسمی Microsoft ، CISCO ، COMPTIA قابل استعلام می باشد.

جهت در خواست مدرک در پنل کاربری مدرک های من، دوره  ثبت نام شده را درخواست مدرک دهید تا در همان لحظه مدرک شما صادر گردد. مدارک ترجمه شده و قابلیت اشتراک گذاری در لینکدین و شبکه های اجتماعی را دارا می باشند. سوابق مدارک شما در پنل کاربری بخش داشبورد قابل مشاهده و دانلود می باشد.

Shopping cart0
There are no products in the cart!