cropped cropped logo 3 rnp co ir

 

دوره ها بصورت آفلاين همراه با منتور آنلاین خصوصی و پشتيباني تیکت میباشد(شامل و نیاز به کلاس حضوری نمی باشد). در صورت نياز به مشاوره در زمينه دوره ها و آزمون هاي بين المللي با شماره 5814-888-0938 تماس گرفته شود.

آکادمی آموزش شبکه  راهبرد در  سال 1389 با هدف مشاوره ، آموزش شبکه و فناوری اطلاعات و تامین نیروی متخصص تاسیس گردید. شیوه ی نوین و کاملا عملی و پروژه محور  در برگزاری دوره های مایکروسافت، سیسکو، امنیت شبکه طی 10 سال، حاکی از موفقیت های شغلی دانشجویان در بازار کار داخل و خارج می باشد.دوره های آکادمی راهبرد فیلمهای پروژه  و کلاس های آنلاین مي باشد. اصفهان خیابان توحید ساختمان تابان (فاقد مراجعه حضوری )

دوره ها و فیلمها پروژه به صورت آفلاین در کامپیوتر شخصی شما می باشد و در صورت نیاز به جلسات آنلاین خصوصی رفع اشکال، به صورت جداگانه امکان ثبت نام وجود دارد.

تمامی دوره ها شامل 1/5 ماه پشتیبانی از طریق تیکت در پنل کاربری اختصاصی شما توسط استاد متخصص آن دوره میباشد و در کمتر از 1 روز کاری به سوالات پاسخ داده خواهد شد.

در صورت نیاز به جلسات رفع اشکال آنلاین و ریموت به سیستم شما و بر طرف کردن مشکلات پروژه جدا از دوره نیاز به تهیه کلاس آنلاین می باشد. متذکر میشود در بیشتر مواقع با مطالعه دوره و پشتیبانی تیکت دوره کاملا تفهیم خواهد شد چرا که کلاس های برگزار شده قبلی به همراه دوره ارائه شده و صرفا در زمینه های پیشرفته و رفع اشکال ریموت نیاز به کلاس آنلاین پیدا خواهید کرد

 
 

 

 

شما می توانید جهت رفع اشکال هر دوره پس از مطالعه آن دوره، کلاس آنلاین تهیه فرمائید که شامل ارتباط مستفیم با استاد و بر طرف نمودن مشکل درسی به صورت خصوصی می باشد . سیستم مورد نیاز در منزل حد اقل RAM 8 GIG- HDD SSD 250 GIG- CPU i3 

درخواست کلاس آنلاین

 

کلیه افرادی که قصد کار راه اندازی شبکه در جایگاه مدیر شبکه ، اتاق های سرور ، نگهداری از شبکه های سازمانی ، دوربین های مدار بسته یا تحت شبکه و انقال تصویر ، برقراری امنیت شبکه سازمانی و ایجاد خانه هوشمند چه در بازار داخل و یا هدف مهاجرت و استخدام در کشور های خارجی یا قصد ادامه تحصیل در رشته های سایبر سکوریتی امنیت شبکه ، علوم کامپیوتر ، هوش مصنوعی و علوم کامپبوتر را دارا می باشند .

رشته دانشگاهی شما در این دوره تاثیری ندارد و نیاز نیست پیشنیاز خاصی گذرانده باشید. کلاس ها از سطح 0 برگزار می گردد و شما را در پایان در سطح یک مدیر شبکه خواهد رساند.

میزان زمان مورد نیاز حدود 2 ساعت به مدت 3 ماه ، در حالت متمرکز بر روی لپ تاپ برای انجام پروژه های عملی در منزل می باشد.

از طرف شرکت مدرک آنلاین ترجمه شده و قابل استعلام جهت امور استخدام در داخل و خارج و اتصال به لینکدین ارائه خواهد شد. مدارک به صورت تفکیک شده بر اساس هر یک دوره یک مدرک می باشد. صدور مدرک بلافاصله پس از ثبت نام در دوره به صورت آنلاین صادر خواهد شد

نمونه مدرک

آزمون های بین المللی مایکروسافت و سیسکو و امنیت شبکه در محل شما به صورت آنلاین و از راه دور با کمک و راهنمایی شرکت با تضمین قبولی برگزار می شود و در پایان آزمون مدرک شما در سایت های رسمی Microsoft ، CISCO ، COMPTIA قابل استعلام می باشد.قیمت آزمونهای بین المللی بین 180 تا 200 دلار برای هر آزمون می باشد كه بسته به نوع و سنتر آزمون متغير است همراه با گارانتي و بیمه قبولی

نمونه مدرک

جهت در خواست مدرک بدون نیاز به آزمون ،  در پنل کاربری بخش مدرک های من ، دوره  ثبت نام شده را درخواست مدرک دهید تا در همان لحظه مدرک شما صادر گردد. مدارک ترجمه شده و قابلیت اشتراک گذاری در لینکدین و شبکه های اجتماعی را دارا می باشند.سوابق مدارک شما در پنل کاربری بخش داشبورد قابل مشاهده و دانلود می باشد.
Shaahin Rassaf شاهین رصاف

SHAAHIN RASSAF

Founder & CEO RAHBORD NEGARAN PARSI CORPORATION

mct shaahin rassaf

آکادمی آموزش شبکه  راهبرد در  سال 1389 با هدف مشاوره ، آموزش شبکه و فناوری اطلاعات و تامین نیروی متخصص تاسیس گردید. شیوه ی نوین و کاملا عملی و پروژه محور  در برگزاری دوره های مایکروسافت، سیسکو، امنیت شبکه طی 10 سال، حاکی از موفقیت های شغلی دانشجویان در بازار کار داخل و خارج می باشد.

موسس و مدیرعامل شرکت راهبرد : مهندس شاهین رصاف دارای مدارک کارشناسی کامپیوتر نرم افزار

استاد رسمی و تایید شده شرکت مایکروسافت، دارای سوابق تحصیلی بین المللی در زمینه ی مدیریت IT از شرکت Comptia آمریکا و ITIL EXIN 

مهندسی مایکروسافت MCSA/MCSE 2003-2008-2012-2016 – Microsoft AZURE CLOUD

 مدرس رسمی فنی حرفه ای و مدیر رسمی آموزشگاه فنی حرفه ای  اصفهان  می باشد.

سوابق تدریسی 18 سال در رشته شبکه در شرکت راهبرد و دیگر ارگان های خصوصی و دولتی می باشد.

زمینه ی کار اصلی شرکت مشاوره و اجرای پروژه های شبکه می باشد که در خصوص تامین کادر و نیروی متخصص شبکه جهت پروژه های خود, اقدام به تدریس دوره های عملی و کارآموزی شبکه نموده است, همچنین دوره های آفلاین و آموزش آنلاین تحت پوشش کتب بین المللی از ناشران مطرح دنیا, ازجمله فعالیت مدیریت شرکت می باشد. هدف شركت راهبرد، اشاره بر شیوه و نوع نگارش و انتقال این سناریو ها به صورت پروژه محور و كاملا عملي می باشد.  راهکار برگزیده ی شرکت راهبرد پس از چندین سال تجربه تدریس ، مشاوره و پروژه و تحقیقات بر اساس آموزش و نگارش مفهومی  ارائه دروس در قالب پروژه می باشد ، و نکات تئوری همزمان با پروژه در ذهن دانشجو تفهیم خواهد شد . در این متد ، دانشجو بی اینکه خود متوجه شود ، مسائل تئوری و عملی را یاد خواهد گرفت و با توجه به سيستم پشتيباني و  كلاس هاي رفع اشکال آنلاین باعث تسلط دانشجو و اعتماد به نفس لازم جهت شرکت در پروژه های واقعی را کسب خواهد نمود .

 درخواست مشاوره تلفنی رایگان!

کاریابی ، فریلنس و مهاجرت در زمینه شبکه

 RNP.CO.IR@