کلاس های آکادمی راهبرد 100% آنلاین میباشد و فاقد مراجعه حضوری می باشد.

info@rnp.co.ir

درخواست مشاوره ، ریست پسورد

در صورتی که سوالات متداول در این صفحه مطالعه شده و همچنان نیاز به مشاوره تلفنی دارید شماره خود را وارد کنید تا با شما تماس گرفته شود.

  دوره ها و فیلمها پروژه به صورت آفلاین در کامپیوتر شخصی شما می باشد و در صورت نیاز به جلسات آنلاین خصوصی رفع اشکال، به صورت جداگانه امکان ثبت نام وجود دارد.

  فیلم های آموزشی بعد از دوره به همراه آپدیت های احتمالی برای دانشجو 2 سال فعال خواهد بود و هزینه تمدید 10% قمیت محصول می باشد.

  تمامی دوره ها شامل 1/5 ماه پشتیبانی از طریق تیکت در پنل کاربری اختصاصی شما توسط استاد متخصص آن دوره میباشد و در کمتر از 1 روز کاری به سوالات پاسخ داده خواهد شد.

  در صورت نیاز به جلسات رفع اشکال آنلاین و ریموت به سیستم شما و بر طرف کردن مشکلات پروژه جدا از دوره نیاز به تهیه کلاس آنلاین می باشد که هزینه آن برای 3 جلسه کلاس 40 دقیقه ای (120 دقیقه در مجموع ) 1 میلیون تومان می باشد . متذکر میشود در بیشتر مواقع با مطالعه دوره و پشتیبانی تیکت دوره کاملا تفهیم خواهد شد چرا که کلاس های برگزار شده قبلی به همراه دوره ارائه شده و صرفا در زمینه های پیشرفته و رفع اشکال ریموت نیاز به کلاس آنلاین پیدا خواهید کرد

  شما می توانید جهت رفع اشکال هر دوره پس از مطالعه آن دوره،  پکیج کلاس آنلاین را تهیه فرمائید که شامل 3 جلسه رفع اشکال از طریف برنامه های  ZOOM  و ANY DESK جهت ریموت به کامپیوتر شما و بر طرف نمودن مشکل درسی می باشد.نفرات کلاس 2-3 نفر هم سطح می باشد. سیستم مورد نیاز در منزل حد اقل RAM 8 GIG- HDD SSD 250 GIG- CPU i3 

  درخواست کلاس آنلاین

  برای سنین بالای 18 سال تا 45 سال که قصد کار در بازار داخل و یا هدف مهاجرت و استخدام در کشور های خارجی دارند.

  رشته دانشگاهی شما در این دوره تاثیری ندارد و نیاز نیست پیشنیاز خاصی گذرانده باشید. کلاس ها از سطح 0 برگزار می گردد و شما را در پایان در سطح یک مدیر شبکه خواهد رساند.

  میزان زمان مورد نیاز حدود 2 ساعت در حالت متمرکز بر روی لپ تاپ برای انجام پروژه های عملی در منزل می باشد.

   

  از طرف شرکت مدرک آنلاین ترجمه شده و قابل استعلام جهت امور استخدام در داخل و خارج و اتصال به لینکدین ارائه خواهد شد. مدارک به صورت تفکیک شده بر اساس هر یک دوره یک مدرک می باشد.

  نمونه مدرک

  همچنین هر هفته آزمون های بین المللی مایکروسافت و سیسکو و امنیت شبکه در محل دفتر برگزار می شود و در پایان آزمون مدرک شما در سایت های رسمی همین شرکت ها قابل استعلام می باشد.قیمت آزمونها بین 180 تا 200 دلار برای هر آزمون می باشد كه بسته به نوع و سنتر آزمون متغير است همراه با گارانتي 

  نمونه مدرک

  نحوه ی درخواست مدرک:

  Shopping cart0
  There are no products in the cart!