آموزش فعالسازی پلیر راهبرد

 

 

 

سوالات متداول

 

  • نرم افزار روی سیستم دیگر فعال نمی شود؟

فعال سازی ویدیو ها در سیستم های متفاوت محدود  به ۱ سیستم می باشد، لذا در کامپیوتر شخصی خود عملیات فعال سازی را انجام دهید.

  • هنگام نصب نرم افزار روی ویندوز ۱۰ خطا می دهد!

در این موارد شما باید روی گزینه more info در صفحه خطایی که برای شما باز شده کلیک کنید و دکمه accept risk را بفشارید.

  • در هنگام گرفتن اسکرین شات صفحه سیاه می شود؟

توجه داشته باشید این مسئله مشکل نرم افزار نیست. بلکه نرم افزار به گونه ای طراحی شده که امکان فیلم برداری و عکس برداری در هنگام مشاهده ویدیو ها کاملا مسدود شده است.

 

  • ریموت یا انی دسک یا تیم وییور فعال باشد نرم افزار کار نخواهد کرد

برخی از پیغام های پلیر کاربر نهایی که در رویکردهای مختلف نمایش داده میشوند را در زیر میبینیم و در مورد هریک توضیح خواهیم داد:

۲- پیغام : این فایل قابل پخش در این نسخه از نرم افزار نمی باشد،لطفا آخرین نسخه نرم افزار را دانلود و نصب نمایید.

در صورتی که در افزونه لاوین پلیر از بخش تنظیمات عمومی این محدودیت را تنظیم کرده باشید به کاربران با نسخه های پلیر که پایین تر از ورژنی که شما انتخاب کرده اید، در حال فعال سازی ویدیو باشند ، این پیغام نمایش داده میشود و در صورتی که در تنظیمات عمومی نرم افزار لاوین پلیر لینک دانلود نسخه را قرار داده باشید، لینک دانلود به کاربر نمایش داده میشود.

۳- پیغام : لطفا کد فعال ساز جدید از وبسایت دریافت کنید

این خطا زمانی در پلیر نشان داده میشود که کاربر در روش فعال سازی دستی از کدهای فعال سازی که قبلا آن ها را از وب سایت شما به آدرس rnp.co.ir/activation گرفته است در حال استفادست. در صورتی که کد فعال ساز را به روز از سایت دریافت کردید و این خطا مشاهده شد، لطفا از به روز بودن تاریخ و ساعت سرور و دستگاه مقصد (کاربر نهایی) مطمئن شوید.

 

 ۴-خطای پیش نیاز Net Frame Work در پلیر کاربر نهایی

در صورتی که در هنگام نصب و یا اولین اجرا پلیر با این خطا مواجه شدید، لطفا با استفاده از لینک زیر نسخه ۴٫۶ را از سایت مایکروسافت دانلود و نصب نمایید.

https://dotnet.microsoft.com/download/dotnet-framework/thank-you/net46-web-installer