جهت فعال سازی مجدد لایسنس های خود

١لطفا از طریق همین صفحه اقدام به پرداخت ١٠٠٠٠٠ تومان بایت ایجاد لایسنسهای جدید در سیستم ، کنید. پرداخت باید از طریق درگاه بانکی به صورت کامل صورت پذیرد. گزینه پرداخت در محل معتبر نمی باشد

از این مرحله تا اخر مرحله ۴ اقدام به گرفتن عکس با سیستم یا با گوشی) از صفحه مانیتور کنید به شکلی که پیغام غیر فعالسازی قفل قدیمی در عکس گرفته شود

٢محتوای اموزشی network را در حالتی که فعال هست و فیلم های ان در حال بخش است قرار دهید و فعال است

٣–  فایل reactive را دانلود , extract و اجرا کنید  \ پسورد فایل active می باشد

۴ فیلم آموزشی network plus  که در حالت اجرا بوده  را ببنندین و مجددا از گزینه auto run باز کنید . در این حالت کد های غیرفعالسازی برای سیستم قفل جدید ارسال میشود و پیغام خاصی باید بر روی صفحه مشاهده شود (اقدام به گرفتن عکس با سیستم یا با گوشی)

۵عکس گرفته شده را به همراه کارت ملی موضوع فعالسازی قفل جدی صرفا توسط ناحیه کاربری تیکت کنید و از ارسال آن به واتس آپ خودداری نمایید.

۶وارد فروشگاه سایت شوید و هر ۶ محصولی که ثبت نام کرده اید قبلا (نه بیشتر و نه کمتر) به سبد خرید اضافه کرده ودر حالت پرداخت در محل تسویه کنید. به سفارشهایی که تعداد مکصولات با دوره های ثبت نام شده کمتر یا بیشتر باشدتایید نخواهد شد.

٧به هیچ عنوان در طول پروسه ذکر شده در هر مرحله ، چه بعد از درخواست و چه قبل از در خواست و یا در زمان نهاییشدن از ارسال تیکت یا اس ام اس یا واتس اپ یا تماس با شرکت اکیدا خوددراری نمایید. پروسه تایید لایسن ها ١٢ روزکاری زمان میبرد و نتیجه به شما ایمیل خواهد شد.

٨یک ایمیل و همچنین داخل ناحیه کاربری بر روی دکمه نمایش ، لینکهای جدید فیلمهای آموزشی در قالب فایلهای رمزگزاری شده قابل دانلود می باشد. (محتواهای قدیمی از روی سیستم حتما پاک شود چرا که در صورت اجرا با قفل جدیدتداخل ایجاد میکند)

و همچنین لینک دانلود پخش کننده فیلمها برای شما ارسال شده است

دقت شود در سیستم قفل جدید لایسنسی به شما داده نمیشود و فعال سازی بر روی فقط یک سیستم و با یوزرنیم پسورد سایت راهبرد که به شما داده شده است صورت می گیرد، لذا از فعال سازی بر روی سیستم های متفرقه خودداری نمایید. همچنین فعال سازی نیازمند اینترنت می باشد

در نهایت ٢ ارسالی از سمت شما باعث فعال ساری مجدد خواهد شد-١ ارسال فیلم غیر فعالسازی در تلگرام ٢- پرداخت ١٠٠٠٠٠ تومان و درخواست لایسنسهای قبلی در قالب ۱ سفارش به صورت پرداخت در محل


آموزش فعالسازی پلیر راهبرد

 

 

 

سوالات متداول

 

  • نرم افزار روی سیستم دیگر فعال نمی شود؟

فعال سازی ویدیو ها در سیستم های متفاوت محدود  به ۱ سیستم می باشد، لذا در کامپیوتر شخصی خود عملیات فعال سازی را انجام دهید.

  • هنگام نصب نرم افزار روی ویندوز ۱۰ خطا می دهد!

در این موارد شما باید روی گزینه more info در صفحه خطایی که برای شما باز شده کلیک کنید و دکمه accept risk را بفشارید.

  • در هنگام گرفتن اسکرین شات صفحه سیاه می شود؟

توجه داشته باشید این مسئله مشکل نرم افزار نیست. بلکه نرم افزار به گونه ای طراحی شده که امکان فیلم برداری و عکس برداری در هنگام مشاهده ویدیو ها کاملا مسدود شده است.

 

  • ریموت یا انی دسک یا تیم وییور فعال باشد نرم افزار کار نخواهد کرد

برخی از پیغام های پلیر کاربر نهایی که در رویکردهای مختلف نمایش داده میشوند را در زیر میبینیم و در مورد هریک توضیح خواهیم داد:

۲- پیغام : این فایل قابل پخش در این نسخه از نرم افزار نمی باشد،لطفا آخرین نسخه نرم افزار را دانلود و نصب نمایید.

در صورتی که در افزونه لاوین پلیر از بخش تنظیمات عمومی این محدودیت را تنظیم کرده باشید به کاربران با نسخه های پلیر که پایین تر از ورژنی که شما انتخاب کرده اید، در حال فعال سازی ویدیو باشند ، این پیغام نمایش داده میشود و در صورتی که در تنظیمات عمومی نرم افزار لاوین پلیر لینک دانلود نسخه را قرار داده باشید، لینک دانلود به کاربر نمایش داده میشود.

۳- پیغام : لطفا کد فعال ساز جدید از وبسایت دریافت کنید

این خطا زمانی در پلیر نشان داده میشود که کاربر در روش فعال سازی دستی از کدهای فعال سازی که قبلا آن ها را از وب سایت شما به آدرس rnp.co.ir/activation گرفته است در حال استفادست. در صورتی که کد فعال ساز را به روز از سایت دریافت کردید و این خطا مشاهده شد، لطفا از به روز بودن تاریخ و ساعت سرور و دستگاه مقصد (کاربر نهایی) مطمئن شوید.

 

 ۴-خطای پیش نیاز Net Frame Work در پلیر کاربر نهایی

در صورتی که در هنگام نصب و یا اولین اجرا پلیر با این خطا مواجه شدید، لطفا با استفاده از لینک زیر نسخه ۴٫۶ را از سایت مایکروسافت دانلود و نصب نمایید.

https://dotnet.microsoft.com/download/dotnet-framework/thank-you/net46-web-installer