آزمون بین المللی سیسکو ccna و mcse 2012 امتحان مایکروسافت و آزمون مایکروسافت

آزمون بین المللی سیسکو
آزمون بین المللی مایکروسافت
آزمون مایکروسافت
آزمون بین المللی سیسکو ccna و mcse 2012
جهت استعلام قیمت آزمون تماس بگیرید
امتحان مایکروسافت و آزمون مایکروسافت
در حال حاضر به مدت محدود امکان برگزاری امتحانات Microsoft  مدارک MCSE 2012-2016  و MCSA 2012-2016   توسط شرکت راهبرد ، فراهم گردیده .
شرکت راهبرد مفتخر به برگزاری آزمون بین المللی سیسکو و آزمون بین المللی مایکروسافت می باشد .طی تفاهم نامه ای قادر می باشیم در ایران (محل دفتر اصفهان ) و همچنین در مرکز آزمونهای رسمی ارمنستان  (ایروان )و ترکیه ( استانبول ) کلیه آزمونها را بصورت انلاین و ۱۰۰% قانونی برای داوطلبان و دانشجو های خود برگزار کنیم . این امکان وجود دارد که  در محل شرکت از شما آزمون به عمل آید و بلافاصله نتیجه ی قبولی خود ر بر روی وب سایت مایکروسافت و سیسکو مشاهده فرمایید .جهت هماهنگی یا آمادگی در آزمون لطفا حد اقل ۱ هفته قبل از آزمون با ما جهت رزرو آزمون هماهنگ فرمایید. در حال حاضر هزینه ی هر آزمون مایکروسافت 200 دلار از سنتر های ترکیه  و عراق و 250 دلار از سنتر های بین المللی اروپا و ایتالیا و آزمون CCNA CISCO سیسکو  780 دلار می باشد که (این قیمت ها رو به افزایش است)
با در نظر داشتن مزایای شغلی رشته شبکه و درامد مناسب آن و همچنین موقعیت شغلی آن کاملا ارزش سرمایه گزاری علمی و مالی در این رشته ها وجود دارد . با توجه به پکیج های آموزشی مالتی مدیا شرکت راهبرد و کلاس های حضوری و سناریو های واقعی که اختصاصا جهت بازار کار و کاملا عملی فراهم گردیده، یادگیری شما در کنار مدرک بین المللی و کاریابی در خارج و داخل ایران فراهم می گردد.

مدارک مایکروسافت مدیریت شرکت و مدرس دوره های مایکروسافت :
در آدرس زیر اعتبار سنجی مدارک قابل چک کردن می باشد.
https://mcp.microsoft.com/Anonymous//Transcript//Validate
Transcript ID 
788426
 : Access Code 
shaahin2015
درامد سالیانه و موقعیت های شغلی بازار شبکه به عنوان مثال  MCE 2012 در کشور آلمان متوسط ٨٠،٠٠٠ دلار در سال می باشد که برای مردم آنجا نیز درامد بالایی می باشد .
https://www.australia-migration.com/page/IT_occupations/254  مدارک مورد تایید دولت استرالیا که مایکروسافت و سیسکو را شامل می شود و معادل فوق لیسانس محسوب می شود.

تماس تلفنی جهت مشاوره
0
    0
    سبد خريد خالي مي باشدباز گشت به فروشگاه