azure fundamentals
مرکز آزمون های مایکروسافت
برگزاری آزمون سیسکو
تدریس زیر نظر اساتید رسمی مایکروسافت
Previous slide
Next slide

آزمون بین المللی سیسکو – آزمون بین المللی مایکروسافت – آزمون مایکروسافت -آزمون بین المللی سیسکو ccna وmcse 2016

– َAZURE EXPERT – امتحان مایکروسافت و آزمون مایکروسافت

 

شرکت راهبرد مفتخر به برگزاری آزمون بین المللی سیسکو و آزمون بین المللی مایکروسافت می باشد .طی تفاهم نامه ای قادر می باشیم در ایران (محل شما به صورت آنلاین در هر کجا از دنیا )  ۱۰۰% قانونی برای داوطلبان و دانشجو های خود برگزار کنیم . بلافاصله نتیجه ی قبولی خود ر بر روی وب سایت مایکروسافت و سیسکو مشاهده فرمایید .جهت هماهنگی یا آمادگی در آزمون لطفا حد اقل ۱ هفته قبل از آزمون با ما جهت رزرو آزمون هماهنگ فرمایید. در حال حاضر هزینه ی هر آزمون مایکروسافت 180 دلار از سنتر های بین المللی اروپا و آزمون CCNA CISCO سیسکو  600 دلار می باشد

با در نظر داشتن مزایای شغلی رشته شبکه و درامد مناسب آن و همچنین موقعیت شغلی آن کاملا ارزش سرمایه گزاری علمی و مالی در این رشته ها وجود دارد . با توجه به پکیج های آموزشی مالتی مدیا شرکت راهبرد و کلاس های حضوری و سناریو های واقعی که اختصاصا جهت بازار کار و کاملا عملی فراهم گردیده، یادگیری شما در کنار مدرک بین المللی و کاریابی در خارج و داخل ایران فراهم می گردد.


مدارک مایکروسافت مدیریت شرکت و مدرس دوره های مایکروسافت :

 اعتبار سنجی مدارک

درامد سالیانه و موقعیت های شغلی بازار شبکه به عنوان مثال  MCE 2012 در کشور آلمان متوسط ٨٠،٠٠٠ دلار در سال می باشد که برای مردم آنجا نیز درامد بالایی می باشد .

https://www.australia-migration.com/page/IT_occupations/254  مدارک مورد تایید دولت استرالیا که مایکروسافت و سیسکو را شامل می شود و معادل فوق لیسانس محسوب می شود.