آموزش LepideAuditor Suite

ACTIVE DIRECTORY AUDITING

قطعا Active Directory مهم ترین قسمت در بخش IT سازمان شما می باشد،که هر گونه رخداد بد و یا تغییرات غیر مجاز در آن می تواند فاجعه بار باشد.
با این حال، در واقعیت بسیاری از سازمان ها روشی رسمی برای بازرسی Active Directory ندارند.
سوالی که اینجا مطرح است،چرا؟
و پاسخ، چون که راهکارهای پیشنهادی بهترین فروشندگان گران،پیچیده و به صراحت بیان کنیم که متاسفانه استفاده از آنها بسیار سخت است.
به Lepide خوش آمدید.
ما بر این باوریم که تمام سازمانها، صرف نظر از اندازه و  بودجه آنها، باید بتوانند به راحتی Active Directory سازمان هایشان را بدون تحمل فشار مالی بازرسی نمایند.
LepideAuditor for Active Directory از طریق ارسال هشدارهای در لحظه و ارائه گزارشات دقیق به شیوه های مدیریت سیستم ها و چالش های امنیتی مربوط به Active Directory کمک می کند.
جدا از هشدارها و گزارشات،این نرم افزار توسط یک کلیک عقبگرد راه حل هایی جهت بازگرداندن تغییرات مواجه شده با خطا را ارائه می دهد .
همچنین پیشنهاد میشود که با سرویس HealthCheck monitoring مربوط به Active Directory, Group Policy and Exchange یکپارچه سازی شود.

حسابرسی منظم اکتیو دایرکتوری برای حفظ امن و مطمئن زیرساخت های فناوری اطلاعات حیاتی است. LepideAuditor برای اکتیو دایرکتوری در مرکز نظارت بر AD در زمان واقعی و اجازه می دهد که مدیر می دانم که در حال انجام چه، هنگامی که و از کجا. همه تغییرات ساخته شده در سطوح پایین تر با اطلاعات مطلق و کاربران اسیر جامع می توانید از این تجزیه و تحلیل به همراه قبلی و بعد از ارزشهای. این آهنگ هر عمل انجام شده توسط کاربر از آغاز تا پایان نگه می دارد و گرفتن فوری به طور منظم. “بازگرداندن از سنگ قبر” ویژگی اجازه می دهد تا مدیریت به عقب تمام تغییرات ایجاد شده در AD زمانی که مورد نیاز است. هیچ محدودیت زمانی برای نگه داشتن سیاهههای مربوط در یک پایگاه داده وجود دارد. داخلی “کاوش پشتیبان گیری” ویژگی اجازه می دهد تا با اضافه کردن قبلی فروشگاه فایل های پایگاه داده در پوشه ریشه. علاوه بر این، هیچ سابقه قدیمی برای سال رونویسی. نرم افزار اجازه می دهد تا اجرای سیاست های نظارتی داخلی و خارجی و در نتیجه سازمان سازگار باقی می ماند. لیست اعضا نمایش فید زنده از تغییرات مهم در محیط AD در صفحه انجام در حال حاضر. به روز رسانی بدون درز از همه تغییرات ساخته شده، نگه می دارد مدیریت در هر ثانیه آگاه است.

دیگر از ۷۰ گزارش ها از پیش تعریف شده، کاربران می توانند گزارش های خاص بر اساس تعریف اشیاء، کلاس ها، عملیات تولید و ذخیره آنها در CSV / PDF فرمت / MHT یا برنامه ریزی شده به طور خودکار از طریق ایمیل به دریافت کننده در نظر گرفته شده در فواصل دوره تحویل داده می شود. گزارش ترین استفاده را می توان در “مورد علاقه” بخش برای دسترسی سریع Bookmark شده. کاربران می توانند گزارش ها به طور خاص برای کار / ساعت غیر کار تولید و فهرست آنها را در سه دیدگاه متفاوت است. کاربران می توانند فیلتر، مرتب سازی، جستجو، و یا گروه های ستون اعمال می شود به تجزیه و تحلیل بیشتر داده حسابرسی. LAAD همچنین در نسخه در دسترس برای ۱۵ روز است. در طی این مدت، کاربر می تواند AD پیگیری و بازگرداندن به هر دولت مورد نیاز از ۴ روز گذشته همراه با گزارش تولید به مدت ۱۵ روز گذشته است. به منظور صرفه جویی در هر گزارش، کاربر باید نسخه مجوز از LepideAuditor برای اکتیو دایرکتوری خرید

چه جدید در این نسخه است:.

LepideAuditor برای نسخه دایرکتوری فعال ۱۴٫۰۶٫۰۱ در حال حاضر در دسترس با مجموعه ای افزایش از ویژگی های. انجام حسابرسی زمان واقعی از بین بردن نیاز به جمع آوری تغییرات دستی. کاربران هم اکنون می توانید با استفاده از “بازگرداندن سنگ قبر اشیاء” ویژگی، می تواند حسابرسی در زمان اضافه کردن دامنه و حسابرسی مورد نیاز DCS و OU ها تنها پیکربندی رول بازگشت تغییرات. LAAD در حال حاضر اجازه می دهد تا ساده تصویر اطلاعات تغییر با استفاده از شبکه نمایش ها / نمودار / تقویم همراه با نسل گزارش های سفارشی

آموزش LepideAuditor Suite 16.2

دانلود

 LepideAuditor Suite 16.2